Akční zvýhodnění ID. Buzz

Čistě elektrický ID. Buzz

ID. Buzz "limitovaná edice 260"

ID. Buzz Pro "limitovaná edice 260" přiváží nabídku bohatě vybavených vozů ID. Buzz se zvýhodněním více než 260.000 Kč vč. DPH. 

Získáte limitovanou edici vozu s LED světlomety IQ.LIGHT LED Matrix, elektrickým ovládáním zadních dveří Easy open & close, multifunkčním vyhřívaným volantem, vyhříváním předních sedadel a čelního skla, tažným zařízením, mnoha asistenčními systémy, navigací či např. prodlouženou zárukou - to vše za skvělou cenu.  

Tento speciální model je vytvořen při příležitosti veletrhu elektromobility e-SALON 2023, nabídka je časově omezena objednáním vozu do 30.11.2023. Tak neváhejte a kontaktujte svého prodejce Volkswagen Užitkové vozy.

1 585 000,- Kč    Celkem včetně DPH

 

 

Akční cena skladových a předváděcích vozů ID. Buzz


Mimořádné zvýhodnění nabízíme i na skladové a předváděcí vozy ID. Buzz. Skladové vozy můžete pořídit již od 1.456.000 Kč vč. DPH 1, předváděcí vozy s atraktivní výbavou mohou být Vaše již od 1.349.000 Kč vč. DPH1.

Podívejte se na aktuální nabídku vozů a vyzkoušejte ID. Buzz na vlastní kůži.

1 Zmíněné ceny jsou platné k 15.11.2023 a váží se pouze k několika konkrétním vozům. Seznam  všech vozů k dispozici a jejich cen se může měnit. Prohlédněte si aktuální nabídku na odkaze níže.

 

 

Pro více informací, klikněte zde. 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.