Audi Quattro

Pořiďte si nyní nový vůz a získejte k němu quattro jako bonus. Už více než čtyři dekády udáváme směr v oblasti pohonu všech čtyř kol.

 

Audi Q5

Výborné jízdní vlastnosti, vysoká bezpečnost, pohodlí až pro pět pasažérů a každodenní praktičnost. Audi Q5 je ideálním SUV pro rodinu. Vůz je standardně vybaven 18" litými koly a LED světlomety vpředu i vzadu. Řidič má k dispozici palubní technologie, jako bezpečnostní asistent Audi pre sense city, internetové připojení Audi connect nebo volbu jízdního módu Audi drive select. Bohatá výbava rozšiřuje vůz například o parkovací senzory, tempomat či vyhřívaná přední sedadla.

Od 970 900 Kč

 

Audi A6

Jedinečné propojení elegance, sportovnosti a komfortu ve stylu Audi se u modelu A6 projevuje v mnoha podobách. Bohatá nabídka modelových a karosářských variant si najde zákazníky vyžadující pohodlné cestování na dlouhé vzdálenosti, stejně jako prakticky orientované rodiny, dobrodruhy nebo vyslovené vyznavače sportovní jízdy. Každému z nich pak nabídne atraktivní vzhled vozu, digitální a prostorný interiér s maximálně jednoduchým ovládáním a bohatou výbavu.

Od 1 137 900 Kč

Audi A7

Na silnici není mnoho vozů, které by poutaly větší pozornost než model A7 Sportback. Téměř pětimetrový vůz vyniká širokou maskou Singleframe, ostrými liniemi a jedinečnou siluetou ve stylu kupé, shodnou pro všechny modelové varianty A7, S7 a RS 7. Ztělesňuje progresivní luxus Audi s vrcholným designem, špičkovými materiály a těmi nejsofistikovanějšími technologiemi. Řidič má k dispozici plně digitální ovládání systémů a možnost volby z 39 asistenčních systémů.

Od 1 175 900 Kč
1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.