Objednejte si nový vůz Škoda a získejte zapůjčení vozu Porsche na víkend

12.04.2021 / Prodej / Škoda / Porsche Praha - Smíchov
Zpět na výpis novinek

V Porsche Praha-Smíchov nyní můžete exkluzivně vyhrát zapůjčení vozu Porsche na víkend! Stačí si objednat do konce srpna 2021 nový vůz Škoda.

 

 

Toužíte po novém voze Škoda? Nyní přichází ideální čas pro jeho objednání. Pokud si objednáte v Porsche Praha-Smíchov nový vůz Škoda do konce srpna 2021, můžete kromě nového vozu získat ještě něco navíc! 

 

Porsche Praha-Smíchov vyhlašuje soutěž pro všechny retailové zákazníky. Vyhrajte zapůjčení exkluzivního vozu Porsche na víkend nebo některou z dalších cen:  zapůjčení vozu Škoda Superb na víkend, zapůjčení vozu Škoda Octavia na víkend, bunda Škoda, triko Škoda, model vozu Škoda 1:43, 5x sluneční brýle Škoda Scala, 5x klíčenka Porsche Praha-Smíchov.

 

Všichni zákazníci, kteří si objednají nový vůz Škoda mohou soutěžit o skvělé ceny. Po skončení soutěže v září 2021 bude vylosováno 16 výherců, kteří si rozdělí tyto ceny.

 

Pravidla a podmínky soutěže

  1. Soutěž je určena pouze pro retailové zákazníky, kteří si objednají nový vůz Škoda v období od 15. 4. 2021 do 31.8. 2021 a kteří budou s účastí v soutěži souhlasit.
  2. Výše zmíněné vozy k zapůjčení mohou být na základě aktuální situace nahrazeny jinými vozy z naší nabídky v odpovídající hodnotě.
  3. Výherci budou určeni losem. V osudí budou všichni, kteří splňují podmínku č. 1.
  4. Výherce může cenu odmítnout. V takovém případě připadne jemu určená cena náhradníkovi. Náhradníci budou též vylosování rovnou při úvodním losování.
  5. Výherci budou seznámeni s faktem, že zvítězili telefonicky nebo emailem prodejním týmem Porsche Praha-Smíchov.
  6. Předání cen výhercům proběhne v průběhu září 2021 na salonu Škoda v Porsche Praha-Smíchov.
  7. Ustanovení o zpracování a ochraně osobních údajů.

 

 Prohlédněte si naši nabídku vozů Škoda

V případě zájmu kontaktujte pro více informací naše prodejce Škoda.

 

Tým Porsche Praha-Smíchov

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace