Teď to klapne!

Nenechte si ujet naši akční nabídku. Právě teď si můžete pořídit některý z vybraných modelů Škoda se zajímavou cenovou výhodou. S financováním CHYTŘE a s balíčkem Prodloužená záruka & Předplacený servis to konečně může klapnout!*

 

Výhodné financování CHYTŘE

 

Financování CHYTŘE je výhodné financování, ve kterém si splátky nastavíte podle své potřeby včetně kompletního pojištění. Na základě vaší volby počáteční splátky, délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor.

 

 

Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis zdarma

 

Dopřejte si bezstarostnou jízdu! Při koupi vybraného modelu Škoda nyní můžete získat balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km zdarma při financování vozu CHYTŘE nebo za výhodnou cenu 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti.

 

 

Financování CHYTŘE

 

Financování CHYTŘE vám nabízí libovolné možnosti nastavení splátek a tím flexibilnější přizpůsobení vašim možnostem. Plaťte minimální splátky a získejte svobodu v rozhodování.

 

Prodloužená záruka Škoda

 

S Prodlouženou zárukou získáváte jistotu, že vám po dobu až 5 let od pořízení vozu nevzniknou žádné nepředvídatelné náklady spojené s opravou poškození vozu způsobeného jeho závadou.

 

Předplacený servis Škoda

 

Předplacený servis pokrývá servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o pravidelné servisní prohlídky, které zahrnují výměnu motorového oleje, filtrů, brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další servisní úkony.

 

Akční nabídka se vztahuje na modely

 

Škoda Karoq již od 5 999 Kč

Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 5 999 Kč s DPH včetně Škoda Pojištění Standard.(1) Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 41 900 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 32 000 Kč s DPH).

 

 

Škoda Kamiq již od 4 444 Kč

Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 4 444 Kč s DPH včetně Škoda Pojištění Standard.(2) Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 36 200 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 26 300 Kč s DPH).

 

 

Škoda Scala již od 4 399 Kč

Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 4 399 Kč s DPH včetně Škoda Pojištění Standard.(3) Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 34 800 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 24 900 Kč s DPH).

 

 

Škoda Fabia již od 3 599 Kč

Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 3 599 Kč s DPH včetně Škoda Pojištění Standard.(4) Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 30 300 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 20 400 Kč s DPH).

 

 

Zaujala Vás naše akční nabídka?

 

Vyberte si některý z našich skladových vozů nebo kontaktujte naše prodejce.

 

Naše skladové vozy

 


 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.