09.09.2021 / Servis / Volkswagen / Porsche Brno

Volkswagen Servisní balíčky se zvýhodněním až 50%

Volkswagen Servisní balíčky jsou služba, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního Volkswagen partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.

 

Zákazník si může zvolit jednu ze 2 variant:

Service - zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček, palivového filtru...)

Service Plus - nad rámec služeb "Service" zahrnuje výměnu dílů, které podléhají opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen...). Kryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch).

 

Také je možné zvolit limit najetých kilometrů:

60 000 km

100 000 km

150 000 km

 

 

Výhody pro zákazníky:

 

  • Možnost koupit Servisní balíček rychle a jednoduše také online.
  • Servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo zdražení náhradních dílů - zákazník má náklady na servis jasně naplánovány a pod kontrolou.
  • Zvýšení hodnoty vozidla při prodeji - Volkswagen Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu a po jeho prodeji jej může uplatňovat další majitel, a to až do naplnění konkrétních limitů (doba nebo najeté kilometry).
  • Prokazatelná servisní historie vozidla - ojeté vozidlo se zárukou historie servisní péče prováděné v síti autorizovaných servisních partnerů Volkswagen se lépe prodává a kupující má takto jistotu, že o vozidlo bylo po celou dobu jeho provozu profesionálně pečováno.

 

Servisní balíček lze zakoupit pro:

 

  1. nový vůz při objednání do výroby
  2. nový skladový vůz
  3. Váš stávající vůz (stáří vozu do 2 let a před absolvováním první předepsané prohlídky)

 

Akce platí:

  • pro všechny varianty nájezdu a rozsahu služeb (Service nebo Service Plus)
  • pro nové i skladové vozy, resp. vozy v provozu (stáří vozu do 2 let a před první předepsanou servisní prohlídkou)
  • od 1. 9. 2021 do odvolání
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace