• slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image

Tým Porsche České Budějovice rozšířil svou sbírku trofejí ze soutěže ŠKODA Challenge


Přiložené soubory:Praha 9. května 2018 – Společnost Porsche České Budějovice, člen sítě Porsche Inter Auto CZ, byla úspěšná i v letošním ročníku soutěže ŠKODA Challenge pro zaměstnance prodejní a servisní sítě mladoboleslavského výrobce automobilů. Prvenstvím v národním kole se do mezinárodního finále soutěže ŠKODA Challenge 2018 v Sitges u Barcelony probojovali dva zástupci Porsche České Budějovice, David Kocián v kategorii „Prodejce náhradních dílů“ a Robert Doležal v kategorii „Autolakýrník“, a oba ze Španělska přivezli bronzové ocenění za třetí místo v silné mezinárodní konkurenci servisních odborníků celkem z 33 zemí celého světa.

„Blahopřejeme ke skvělému úspěchu panu Kociánovi a panu Doležalovi a děkujeme jim za mimořádné nasazení a reprezentaci naší společnosti v prestižní mezinárodní soutěži ŠKODA Challenge,“ říká Michael Antosch, generální ředitel a jednatel Porsche Inter Auto CZ. „Vynikající úspěchy týmu Porsche České Budějovice v letošním i minulých ročnících této soutěže dokládají dlouhodobě nejvyšší úroveň kvality služeb autorizovaného servisu ŠKODA v jihočeském regionu.“

„Máme velkou radost, že se našemu mimořádně motivovanému týmu dařilo v soutěži ŠKODA Challenge i v letošním roce. Oba bronzoví medailisté patří mezi naše nejlepší servisní specialisty pro značku ŠKODA a se stejným nasazením jako v této soutěži uspokojují také požadavky našich zákazníků v každodenním provozu našeho servisu,“ říká Ing. Josef Kiselica, ředitel Porsche České Budějovice.

Do mezinárodního kola soutěže ŠKODA Challenge 2018 postoupili vítězové jednotlivých kategorií národních klání z 33 zemí celého světa. V českém týmu byli dva zástupci společnosti Porsche České Budějovice, a to David Kocián v kategorii „Prodejce náhradních dílů“ a Robert Doležal v kategorii „Autolakýrník“. Oba servisní specialisté si díky svým mimořádným dovednostem vedli skvěle i ve světovém finále, v němž obsadili 3. místa ve svých kategoriích.

Zaměstnanci Porsche České Budějovice se dlouhodobě umisťují na nejvyšších příčkách jak v národním, tak i mezinárodním kole soutěže ŠKODA Challenge. Vysoká úroveň vědomostí a dovedností svědčí o nejvyšší kvalitě servisního týmu Porsche České Budějovice, který v letech 2012 až 2017 získal šestkrát v řadě ocenění „Nejlepší tým značky ŠKODA v České republice“.

Mezinárodní finále 8. ročníku soutěže ŠKODA Challenge se uskutečnilo v malebném přímořském městečku Sitges nedaleko Barcelony ve Španělsku. Do katalánského regionu se sjelo celkem 177 soutěžících z 33 zemí světa, aby poměřili své síly s nejlepšími z nejlepších ze světové dealerské sítě ŠKODA. Kromě teoretických a praktických zkoušek byl pro účastníky připraven také zážitkový program v areálu španělské vývojářské společnosti Applus+ IDIADA. Na jejím testovacím polygonu, který patří mezi nejlepší na světě, si mohli vyzkoušet jízdní vlastnosti vozu KAROQ na různých površích, v terénních podmínkách nebo při jízdě do kopce. Účastníci navštívili také Barcelonu včetně slavného stadionu Camp Nou. Vítězové soutěže ŠKODA Challenge obdrželi křišťálové trofeje z dílny české sklárny Lasvit.