• slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image

Porsche Communications rozšiřuje svoji nabídku digitálního obsahu


Přiložené soubory:Porsche nyní prostřednictvím svého kompletně předělaného newsroomu zprostředkuje ještě více informací s pestřejším charakterem. Webové stránky newsroom.porsche.com jsou již od roku 2014 hlavním zdrojem informací pro novináře, blogery a celou online komunitu uživatelů. Stránky fungují společně jako firemní blog, rozcestník sociálních sítí a centrum pro stahování. Uživatelé zde naleznou ucelenou nabídku textů, obrázků a videí – vždy aktuálních, srozumitelně prezentovaných a bez překážek v podobě hesla. Náš online magazín (dostupný v němčině, angličtině, čínštině, ruštině a španělštině) kromě toho poskytuje čtenářům denní dávku aktuálních novinek a vysvětlujících informací.

Newsroom s vylepšenou vyhledávací funkcí, nový TV portál a novinky na sociálních sítích

 Optimalizované funkce prohledávání médií a vlastní videoportál „NewsTV“

Kromě modernějšího vzhledu a vylepšeného výkonu je nejdůležitější novinkou vylepšená funkce prohledávání médií. Nově zdokonalená vyhledávací funkce umožňuje přímý přístup k rozsáhlým datovým materiálům. Prostřednictvím „NewsTV“ pak Porsche doplňuje svůj Newsroom o vlastní videoportál: uživatelé si zde mohou pomocí integrovaného přehrávače přehrávat krátká videa, vkládat je na jiné webové stránky, stejně tak jako je sdílet nebo stahovat k redakčním účelům. Zrovna tak zde můžete sledovat speciální události – po celém světě a v reálném čase prostřednictvím živého streamu.

 Optimalizováno i k použití na mobilních zařízeních

Naše webové stránky se tradičně chlubí výbornou přístupností, a jsou proto k dispozici pro všechna zařízení. Ve snaze umožnit rychlý přístup mobilním uživatelům dále Porsche zevrubně vylepšilo aplikaci Newsroom. Uživatelé této nové verze se mohou přihlásit k odběru oznámení typu Push. Budou tak vždy mít k dispozici poslední informace a neunikne jim žádná novinka. Odkazy pro stahování lze pohodlně posílat i e-mailem, aby novináři mohli uvedenou aplikaci snadno začlenit do svých pracovních postupů. Kromě toho je zde e-mailový newsletter se souhrnem nejdůležitějších novinek v daném týdnu. K odběru newsletteru je možné se přihlásit na newsroom.porsche.de/newsletter.

 Vždy v obraze díky nejnovějším informacím ze sociálních sítí

Pravidelné aktualizace jsou také k dispozici v reálném čase na Twitteru. Účet @PorscheNewsroom zprostředkuje aktuální zprávy na různá témata ze světa Porsche. @PorscheRaces je twitterový kanál pokrývající všechny aktivity Porsche v motorsportu se zaměřením na vozy GT. @PorscheFormulaE poskytuje informace o testování a budoucích závodech týmu Porsche Formula E.

Porsche má rovněž svůj vlastní kanál na Drivetribe, což je online komunita někdejších moderátorů pořadu Top Gear, Clarksona, Maye a Hammonda. Instagramový účet @porsche_newsroom doplňuje naši nabídku exkluzivními fotografiemi. Informace ze světa Muzea Porsche je k dispozici prostřednictvím @porsche.museum.stuttgart na Facebooku, resp. @porsche.museum na Instagramu.

Volně přístupný je rovněž obsah na webových stránkách www.porsche.com, na www.facebook.com/porsche a na www.youtube.com/user/Porsche.

 

Fotografie jsou k dispozici na portálu Porsche Newsroom (http://newsroom.porsche.de), pro novináře také v tiskové databázi Porsche (https://presse.porsche.de).