Akční nabídka na modely Caddy, Multivan a Crafter

Přijďte se podívat k nám do Porsche Brno na akční nabídku modelů Caddy, Multivan a Crafter, které poskytují skvělou variabilitu prostoru pro Vaši rodinu i podnikání.

Akční ceny, záruka 2+3 roky navíc s limitem 200 000 km nebo financování s úrokem již od 0 % p.a. včetně předplaceného servisu, to je obsahem aktuální akční nabídky VW užitkových vozidel. 

 

Caddy

 

Model Caddy je nyní dostupný již od 599.000 Kč vč. DPH. Tento model se skvělé hodí pro všechny, kteří milují život a potřebují auto, které si hravě poradí se všemi jejich koníčky, činnostmi i běžným životem. Máte velkou rodinu, chcete s sebou na cesty vzít i psího miláčka nebo milujete velké nákupy? Volkswagen Caddy je připraven naložit vše, co si na něj připravíte. To vše v rozměrech, které se nijak převyšují běžné osobní automobily. Cítí se tak stejně dobře ve městě jako i na delších trasách. Aktuální 5. generace tohoto modelu je komfortnější, variabilnější a využívá více digitálních technologií než kdykoli dříve. Kromě atraktivního designu zaujme také nejmodernějšími asistenčními systémy, vysoce kvalitní digitální přístrojovou deskou Digital-Cockpit a progresivním infotainmentem, včetně mobilních služeb online. Nemusíte se tak bát, že díky velkému prostoru a variabilitě přijdete o pohodlí a moderní technologie. 

Aktuální skladovou dostupnost najdete zde.

Multivan

 

Pokud hledáte unikátní koncepci interiéru, která Vám umožní cítím se v autě jako doma, ať už budete kdekoliv, model doporučujeme se podívat na Volkswagen Multivan. Hlavní předností modelu je velký a extrémně variabilní prostor pro posádku i zavazadla. Na vysoké úrovni je i komfort a bezpečnost. To z něj činí ideálního parťáka na dlouhé trasy. Nejnovější technologie a skvělá konektivita je samozřejmostí. V akční nabídce je VW Multivan dostupný již od 1.147.020 Kč vč. DPH. 

Aktuální skladovou dostupnost naleznete zde

Crafter

 

Největší pracant z akční nabídky je model Crafter, který je připraven Vám pomoci ve Vašem podnikání, ať už potřebujete přepravit cokoliv. Rozměry nákladového prostoru jsou ideální pro neskladné europalety nebo kontejnery na kolečkách. Pyšní se nejlepší naložitelností a zajištění nákladu ve své třídě. Díky tomu Vám usnadní Vaši práci a zvýší bezpečnost přepravovaného nákladu. S výkonnými motory TDI se na cestách nebudete loudat a pokročilí asistenti Vám pomůžou i ve složitých dopravních situacích. V akční nabídce je model VW Crafter dostupný již od 699.000 Kč bez DPH. 

Aktuální skladovou dostupnost naleznete zde

Výhody akční nabídky

 

  • Prodloužená záruka - 2+3 roky s limitem 200 000 km je součástí akční ceny vozů
  • Předplacený servis - Zdarma obdržíte servisní balíček na 5 let s limitem 90 000km (v případě modelu Crafter dokonce až 150 000 km) při financování vozu od Volkswagen Financial Services.
  • Výhodné financování - Úrok úvěru již od 0% pro modely Crafter a Caddy, nízké splátky díky financování Chytře. 

 

Akční nabídka je časově omezená. Pokud Vás některý z modelů zaujal, neváhejte a stavte se za námi na Řípskou 13a v Brně Slatině nebo využijte kontaktní formulář přímo na naše prodejce. 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.